Workshop LENKA MINÁRIKOVÁ


ZÁKLADNÉ POZÍCIE S LENKOU MINÁRIKOVOU

Na tomto workshope s Lenkou Minárikovou (IG @zgung) si prejdeme základné pozície, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou jogovej praxe. Napriek ich pomenovaniu tieto asány v sebe skrývajú viac ako sa na prvý (alebo druhý, či tisíci) pohľad zdá. Je síce pravda, že v joge neexistuje dobré a zlé prevedenie pozícií, avšak každá, aj tá najjednoduchšia póza sa dá niečim spestriť, ozvlášniť, či previezť iným spôsobom, čím sa človek zameria na inú časť tela, alebo získa nový cieľ.

Na workshope si pripomenieme pozdravy slnku a ukážeme si ako túto "klasiku" jemne variovať a vytvoriť z nej tak plnohodnotnú jogovú prax. Prejdeme si pozíciami psov, či už dolu alebo hore pozerajúcich sa, kobry, mačky, kravy - v podstate všetky hlavne zvieratká a nebude ani chýbať chaturanga dandasana, stojka na hlave a loďka, ale aj oveľa, oveľa viac. Workshop je určený pre všetkých, ale i začiatočníkov!

Informácie o podujatí:

KEDY: 7.3.2020
O KOĽKEJ: 9,30-12,00
KDE: Joga Ivana – Red Oak Golf Club, Nitra
CENA: 30 €

Úhrada 30 € do 7.2.2020
Úhrada 35 € do 14.2.2020
Úhrada 40 € do 28.2.2020

Informácie o lektorke:

Lenka Mináriková

Lenku Minárikovú nájdete na instagrame ako @zgung, kde každodenne inšpiruje svojimi videami a fotkami desiatky tisíc ľudí. Po získaní certifikátu inštruktora v hatha yoge v roku 2016 začala viesť hodiny jogy vo Viedni, kde pôsobí ako vedecký asistent na Medicínskej univerzite už osem rokov. Medzitým úspešne ukončila 200 hodinovú certifikáciu s medzinárodne uznávanou školou Bryce Yoga z Los Angeles. Lenkine učenie je založené na detailnom uvedomovaní si postavenia tela v jednotlivých jogových ásanach, ale aj pri prechodoch z jednej pozície do druhej, ktoré sú popretkávané vinyasami a hlbokým dychom.
Registračný formulár

WORKSHOP ZDRAVÁ MOBILITA (LENKA MINÁRIKOVÁ)

Predošlá akcia